KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143388

nr 1514 3388

Judith Karlsson, Marin. Signerad. Olja på duk, 66x47 cm, yttermått inklusive ram: 78x60 cm

Utrop:

600 kr

måndag 9 januari 2023
kl 19:56:20